MART-STYL, Radosław Liszewski
Tel: 509-652-915

Historia Firmy

Firma Mart-Styl istnieje na rynku od 1995 roku a jej założycielem jest Radosław Liszewski . Od samego początku powstania firmy właściciel kładł nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac, czego efektem był systematyczny wzrost zaufania Klientów i efektywność wykonywanych zleceń.

Naszym nadrzędnym celem jest to aby firma postrzegana była przez pryzmat bezkompromisowej jakości wykonywanych zleceń ale co ważne zawsze w oparciu o kodeks etyki i zawsze w świetle funkcjonujących przepisów .

Orientacja na potrzeby klientów i sytuacja rynkowa kreowała nas. Szybko staliśmy się samodzielnym podmiotem który funkcjonuje na rynku jako Generalny Wykonawca .

Pierwsza inwestycja w tej formule została zrealizowana przez Mart-Styl w roku 2008. To był początek drogi po sukces, drogi trudnej ale jedynej słusznej . Jesteśmy dumni że ją przeszliśmy .

Od tej pory Mart-Styl podejmuje się zadań w funkcji Generalnego Wykonawstwa, ale też kontynuuje z sukcesem prace w roli podwykonawcy – zawsze w trosce o dobro ostatecznej realizacji .

To dzięki jasnym standardom i punktualności do dnia dzisiejszego zachowujemy charakter prężnej firmy. Jest jeszcze jeden powód. Doświadczony zespół doradców … Kluczowy w dzisiejszych trudnych czasach .

Zespół rzemieślników i fachowców których doświadczenie to wiele lat żmudnej pracy w wielu realizacjach. To dlatego firma jest stabilna , wyposażona i mobilna. Nie ma dla nas żadnego znaczenia gdzie wykonujemy powierzone zadania. Nowoczesny park maszyn i narzędzi oraz najnowsze pojazdy techniczne docierają wszędzie tam gdzie klienci chcą poznać naszą jakość.

Specjalizujemy się w pracach remontowo-budowlanych lokali użytkowych, zwanych w dalszej części  aranżacją lokali . Tak. Od podstaw , od pierwszego kroku. Jesteśmy PARTNEREM dla właścicieli . I to zarówno tych komercyjnych jak również tych prywatnych .

Nikt tak dobrze jak My nie zna tajników i niebezpieczeństw jakie potencjalnie czają się na właścicieli obiektów. Projekty , uzgodnienia , zmiany , zastosowania – wszystko to aby w prostej linii dać Państwu powierzchnię dla Waszego obszaru działalności  ale zawsze zgodną z obowiązującym prawem i zawsze gotową na krystaliczne odbiory Organów nadzorujących . Realizujemy od Ado Z. Nasze wieloletnie doświadczenie to również bagaż doświadczeń z hurtowniami instalacyjnymi i budowlanymi. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi firmami budowlanymi, elektrycznymi, hydraulicznymi oraz z branży wentylacyjnej, a dzięki stałemu monitoringowi rynku materiałów budowlanych osiągamy dużo korzystniejsze ceny niż klienci indywidualni. Dlatego też skorzystanie z naszych usług pozwoli zaoszczędzić zarówno Państwa czas jak i pieniądze.

Chcieliśmy zbudować model doskonały . Państwo mają tylko posiadać wizję .Reszta należy do nas , to My zaprosimy Państwa ze świata wirtualnego do świata realnego . Do świata Waszych dochodowych projektów .

Właściciel… Osoba  która kilkanaście lat niezależnie działała w wykonawstwie zdobywając niezbędne doświadczenie i przygotowanie do samodzielnego prowadzenia firmy o profilu budowlanym. Człowiek młody i energiczny , człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Otwarty i słuchający potrzeb swoich klientów . Nie jest sprzedawcą – jest doradcą w oparciu dużą wiedzę branżową oraz wieloletnie doświadczenie rynkowe. Realizator inwestycji dla potężnych Marek zarówno w kraju jak i po za jego granicami.

Drodzy Państwo

Tą publikacją chciałem Państwu przybliżyć profil mojej firmy

Serdecznie zapraszam do współpracy

Radosław Liszewski

Właściciel